+380(67)-484-57-27

Хто ми такі?

Компанія pavluks trans - професійний та досвідчений представник на ринку пасажирських перевезень Україною та країнами Європи. Напрямок нашої роботи дозволяє зосередитись на якості надання транспортних послуг. Наш сучасний пасажирський транспорт задовільняє усі побутові та соціально-культурні потреби пасажирів під час подорожі. Високоякісний сервіс та кращі умови - особливість нашої компанії. Обирай якість та комфорт! Завдяки нашому багаторічному досвіду, ми впевнено можемо заявити, що подорож на автобусах компанії pavluks-trans стане для Вас приємним явищем. Ми гарантуємо забезпечення міжнародних стандартів якості у сфері пасажирських перевезень. Ми вдосконалюємо себе для Вас. PAVLUKS-TRANS - Ваш надійний перевізник!

Чому обирають саме нас?

Наш автопарк

Абсолютно усі переревезення здійснюються комфортабельними автобусами та мікроавтобуси європейського класу з усіма додатковими приладами- кондиціонер, кавоварка, м'які відкидні сидіння, WI-FI, туалет тощо. Ми гарантуємо технічну якість транспортних засобів, які систематично проходять технічний огляд та планове обслуговування.

Обирай якість та комфорт!

Завдяки нашому багаторічному досвіду, ми впевнено можемо заявити, що подорож на автобусах компанії pavluks-trans стане для Вас приємним явищем. Ми гарантуємо забезпечення міжнародних стандартів якості у сфері пасажирських перевезень.

Ми вдосконалюємо себе для Вас.Pavluks-trans - гарний початок Вашої подорожі!